0216 634 5 000

info@epicatour.com

Alemdağ Cad. No:143/10 Ümraniye/İstanbul 34768

UÇAK

OTEL

TUR

ARAÇ

İLETİŞİM

FRANSA - PARİS

4 GÜN

795€+BİLET

SATIN AL

PARİS DİSNEYLAND TURU

Tour KODU: SS003

Lokasyon: Eiffel / Seine nehri / Notre Dame / Ressamlar tepesi / Disneyland

Süre: 3 Gece 4 Gündüz

Fiyat: 795€+BİLET

TUR PROGRAMI

1.Gün - İSTANBUL / PARİS (Panoromik şehir turu + Seine nehrinde tekne turu)

 

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Burçtur kontuarında sabah saat 09.00’da buluşma. Onur Havayollarının tarifeli uçağı ile saat 11.15’de Paris’e uçuş yerel saatle 10.15’de varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımızla şehir turu. Bu turumuzda Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Rivoli ve Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un mezarı görülecek yerler arasındadır. Adını iki bin yıl önce Romalı bir tanrıçadan almış, Paris’i 13 km. boyunca ikiye bölen Seine nehri antik çağdan günümüze kadar inşa edilmiş 37 köprüyle süslenmiştir. Üstü açık ve camla kapalı iki bölümden oluşan teknelerle yapacağımız Seine nehri gezimizde Paris şehrinin binalarını, nehir kenarındaki yaşantıları, köprüleri ve tam merkezdeki iki küçük adasını nehir üzerinden izleme olanağı bulacaksınız, sonrasında otel'e hareket konaklama.

 

 

2.Gün - PARİS (Eiffel Kulesi + Notre Dame Kadetrali + Ressamlar Tepesi)

 

Otel’de alınan sabah kahvaltısından Paris şehrinin vazgeçilmez turistik mekanlarından derlediğimiz kültürel içerikli turumuzda gün boyunca şehrin güzelliklerini keşfedeceğiz: Dümdüz bir ova üzerine kurulmuş görkemli Paris şehrinde güney yönünde ufka her baktığınızda bütün ihtişamıyla karşınıza çıkan, geceleri ışık şovlarıyla sizleri selamlayan şehrin sembolü, sanatçılara ilham kaynağı dünyaca ünlü Eiffel Kulesi gezimizde asansörle asansörle 2. kata ulaşarak Paris’in bu kez Eiffel kulesiz panoramik görüntüsünü karşımızda bulacağız. Şehri yukarıdan seyretmenin zevkine vardıktan sonra, yapımı 170 sene sürmüş, 19. yüzyıldan beri Victor Hugo’nun romanıyla ünlenmiş, dünyanın en popüler katedrali Notre Dame Katedrali’ni gezerken gotik mimarinin özelliklerini tanımaya, karanlık ortacağ tarihini keşfedeceğiz. Gezimizin son durağı olan 19. yüzyılın sonlarından beri Paris bohem hayatının merkezi olmuş, Ressamlar Tepesi olarak bilinen Montmartre mahallesinde, Paris şehrinin içindeki son üzüm bağlarını, tüm şehre tepeden hakim manzaralı bahçeleriyle ünlü Adaklar Kilisesi’ni ve daracık tipik Paris sokaklarını rehberiniz eşliğinde gezerken, amatör ressamlara çizdireceğiniz portrenize sahip olabilirsiniz ardından serbest zaman konaklama.

 

 

3.Gün - PARİS / DİSNEYLAND / PARİS

 

Otel’de alınan sabah kahvaltısından sonra Disneyland Parkına transfer ardından tam gün Disneyland eğlence parkında kişisel aktiviteleriniz için serbest zaman. Hayaletler evi, Mark Twain’in Gemisi, Çılgın Maden Treni, Indiana Jones, Robinson’un evi, Karayip korsanları Mağarası, Bebekler Dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası, araba yarış pisti gibi aktivitelerle büyükler de en az küçükler kadar eğlenecek ve Disney karakterleriyle beraber gün boyunca çok keyifli anlar yaşama imkânı. Ardından Paris’e hareket konaklama.

 

 

4.Gün - PARİS / İSTANBUL (La Vallee Outlet alışveriş)

 

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılış. Serbest zaman ardından, Havalimanına hareket Onur Havayolları tarifeli uçağı ile saat 15.00’de İstanbul’a uçuş yerel saatle 19.25’de İstanbul’a varış.

Fiyata dâhil olan hizmetler;

Fiyata dâhil olmayan hizmetler;

1

3* Otelde iki kişilik odalarda konaklama

1

Şahsi harcamalar

2

Açık büfe sabah kahvaltısı

2

Otel ekstraları

3

Panoramik şehir tanıtım turu

3

Yurt dışı çıkış fonu

4

Eiffel kulesi 2 kat çıkış ücreti
Eiffel Kulesi + Notre Dame Kadetrali + Ressamlar Tepesi turu
Seine nehirin'de tekne turu
Disneyland giriş ücreti
Programda belirtilen gezi ve ziyaretler
Rehberlik hizmetleri

4

Vize (138 €)
Öğle ve Akşam yemekleri

TUR HAKKINDAKİ MÜŞTERİ YORUMLARI

HAKKIMIZDA

İLETİŞİM

KABUL EDİLEN KREDİ KARTI TİPLERİ

Maksimum güven , kalite anlayışı, uygun fiyat politikası ve müşteri memnuniyetini misyon edinmiş, tecrübeli ve donanımlı müşteri hizmetleri kadrosu ve uzman seyahat danışmanları ile vizyonunu her geçen gün geliştiren bir şirkettir. EpicaTour, ihtiyacınız olan tüm tatil fırsatlarını size en uygun fiyatlarla ve farklı alternatiflerle sunuyor.

 

Alemdağ Cad. No:143/10 Ümraniye/İstanbul 34768

0216 634 5 000

info@epicatour.com

Copyright © 2015

Epica Tour & Travel

All Right Reserved.

EPİCA

TOUR & TRAVEL